Metodik prevence

Potřebuješ poradit, dostal jsi se do problémů? Nevíš si s něčím rady?

Obrať se na výchovného poradce nebo metodika prevence!

Mgr. Jana Güntherová

Konzultační hodiny:

Konz. hodiny : PO - 7:30 - 8:00

ČT - 9:00 - 9:30

Kdo je to metodik prevence?

Metodik prevence působí na škole jako poskytovatel poradenských služeb spolu s výchovným poradcem, školním metodikem prevence a školním psychologem a jejich konzultačním týmem složeným z vybraných pedagogů školy.

Školní preventivní pracoviště:

školní psycholog: PhDr. Ing. Jana Lehnerová

výchovný poradce: Mgr. Pavla Helbichová školní

metodik prevence: Mgr. Jana Güntherová

Školní metodik prevence na škole pracuje především v oblasti prevence sociálně nežádoucích jevů. Dále se věnuje metodické podpoře učitelů, zajišťuje krizovou intervenci a další služby dle kompetencí daných školským zákonem.

Poskytování poradenských služeb na školách je poskytováno dle vyhlášky č. 116/2011 Sb.,o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních a vyhlášky č. 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných.

Copyright © 2017 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.