Vzpomínka na školu v přírodě

V týdnu od 9. do 13. května se žáci II. C a IV. B zúčastnili školy v přírodě v malebné obci Horní Bečva v horském hotelu Mesit. Po příjezdu jsme byli ubytováni do svých útulných pokojů, ve kterých jsme prožili nadcházejících pět dnů příjemného pobytu. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo, a proto jsme mohli trávit většinu času na čistém vzduchu.

Chodili jsme na vycházky po okolí, které jsme si zpříjemňovali hrami, soutěžemi, stavěním domečků z přírodnin, hledáním pokladu či brouzdáním se v potoce Bečva.

Ve středu jsme podnikli výlet do Rožnova pod Radhoštěm, kde jsme navštívili Valašskou dědinu. Děti během prohlídky viděly kovárnu, starou školu, hospodářská zvířata a radost si udělaly nákupem suvenýrů a dárečků pro své blízké.

Po dobré večeři vždy následoval zábavný program: karneval, pyžamová párty, promítání pohádek, diskotéka a společenské hry.

Pět dní uteklo jako voda, v pátek nás čekalo balení a cesta domů. Pobyt jsme si všichni náramně užili a rádi bychom se tam ještě někdy vrátili.

Poděkování patří paním vychovatelkám Lence Kijonkové a Lucii Zahnašové, paní zdravotnici Nadi Veličkové a noční službě Zdeňce Konieczné.

Mgr.Vladimíra Lisová, vedoucí ŠvP

Mgr. Lenka Szendreyová