foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

Zájezd do Kopřivnice

Dne 8. června se 40 žáků naší školy vydalo na zájezd, který měli jako odměnu za účast ve školním kole dopravní soutěže.  Letos jsme vyjeli do města Kopřivnice a Štramberku. V Kopřivnici jsme navštívili Technické museum Tatra, kde si žáci mohli prohlédnout na 60 osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby automobilky TATRA.

Po prohlídce jsme dojeli do města Štramberk, na náměstí děti nakoupily nejrůznější suvenýry a hlavně typickou pochoutku tohoto města – Štramberské uši.  

Vyšlapali jsme také k hradu Štramberk a ti nejzdatnější vystoupali po schodech i na Štramberskou trúbu. Ve dvanáct hodin jsme poobědvali v krásné restauraci, prošli se po okolí a ve 14 hodin jsme odjížděli zpět domů do Petřvaldu. Počasí nám přálo a všichni byli s výletem spokojeni. Děkujeme vedení školy, že nám tento výlet umožnilo.

 

Mgr. Zuzana Tvrzická

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p.o.

Copyright © 2018 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.