Sbíráme víčka pro dobrou věc

Školní parlament se na své zářijové schůzce jednomyslně shodl, že i v letošním školním roce budeme v naší škole sbírat víčka pro Marušku Kučerovou. Tato slečna navštěvuje již druhou třídu a společně se svou maminkou statečně bojují o to, aby Maruška mohla fungovat jako její spolužáci. Pro léčbu jsou nutné rehabilitace, na které přispíváme sběrem víček či finančně již několik let.

Naši žáci sbírají celý školní rok. Kdo by měl zájem z řad petřvaldských občanů donést pro Marušku víčka do školy, sběrové dny jsou uvedeny na webových stránkách školy.

Kdo by chtěl pomoci Marušce Kučerové také finančně, může zaslat zvolenou částku na účet číslo 43–6224390287 / 0100 KB Ostrava. Více informací naleznete na http://www.maruskakucerova.cz/.

Všem dárcům i sběračům děkujeme a Marušce a celé její rodině přejeme hezký čas adventu i Vánoc.

PhDr. Jana Lehnerová

(školní psycholog)