foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

TENISOVÝ KROUŽEK
09/2017 – 06/2018

 

V letošním roce bude opět probíhat tenisový kroužek pod vedením trenéra p. Kopeckého v období od 09/2017-06/2018.

V měsících září, říjen, květen, červen bude trénink probíhat ve Sportovním areálu Petřvald na antukových kurtech v út a čt od 15-18 hod. a v období listopad až duben bude probíhat v út a čt od 15-18 hod. v tenisové hale.

V případě nepříznivého počasí, bude místo antukových kurtů k dispozici tělocvična v ZŠ na ulici Školní.

Rozdělení do skupin podle věkových kategorií provede trenér na úvodních schůzkách.

Každá skupina bude mít hodinový trénink.

 

Platba za dítě v tenisovém kroužku činí 300 Kč/měs., platby se provádějí na účet trenéra kroužku: Fio Bank, a.s., Ostrava, č. ú.: 2100171842/2010

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.

Ukončení činnosti dítěte v kroužku je nutné nahlásit osobně trenérovi nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefonní kontakt na trenéra: R. Kopecký, 778 136 836

 

 

 

Ing. Petr Dvořáček

místostarosta

3. místo v soutěži na GOA v Orlové

28. 11. 2017 se žáci devátých tříd ve složení Lukáš Fajkus, Marie Vicherková, Natálie Brychcyová, Eliška Kubešová, Anna Dronská, Kateřina Křižáková, Klára Niećová a Michaela Hrušovská vydali změřit síly ve vědomostně sportovní soutěži Gymnázia a obchodní akademie v Orlové.

Číst dál...

Kariérní testování za ZŠ a ZUŠ Petřvald

Kariérní poradenství a profesní diagnostika má na naší škole již své stálé místo jak v náplni práce školního psychologa, tak v ročním rozvrhu žáků 9. tříd.

Číst dál...

Sbíráme víčka pro dobrou věc

Školní parlament se na své zářijové schůzce jednomyslně shodl, že i v letošním školním roce budeme v naší škole sbírat víčka pro Marušku Kučerovou. Tato slečna navštěvuje již druhou třídu a společně se svou maminkou statečně bojují o to, aby Maruška mohla fungovat jako její spolužáci. Pro léčbu jsou nutné rehabilitace, na které přispíváme sběrem víček či finančně již několik let.

Číst dál...

Adaptační programy pro žáky šestých tříd

5., 6. a 7. září proběhly jako každý školní rok adaptační kurzy pro žáky šestých tříd. Během pětihodinových programů si žáci společně s třídní učitelkou zahráli hry, které jim umožnily se lépe poznat. Po naučení se jmen, popsání svého ideálního školního dne a zjištění, s kým mám co společného, si vytvořili pravidla své nové třídy, zvolili třídní samosprávu a na závěr si napsali navzájem přání do nového školního roku.

Číst dál...

DEN ZEMĚ - 2.D

V pátek 28. 4. 2017 na naší škole proběhl DEN ZEMĚ. Jelikož bylo velmi nepříznivé počasí, vzali žáci II. D štětce a barvy a namalovali si zeměkouli. Práce děti velmi zaujala.

Číst dál...

Copyright © 2017 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.