foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

 

 

 Naše základní škola poskytuje základní vzdělání, tj. naučit naše žáky dobře českému jazyku a matematice, poskytujeme jim všeobecný přehled o ostatních oborech a v souladu se současnými trendy jim dáváme dobré základy dvou cizích jazyků a seznamujeme je uživatelským způsobem s prací na počítačích.

Číst dál: O nás     

 

Důležité dokumenty:

 

Aktuality:

25. 9. 2018 se konají první třídní schůzky v 16:00 ve velké tělocvičně.

Elektronická žákovská knížka v mobilu

Rodiče a žáci mohou nyní nově využívat Bakaláře - žákovskou knížku na svých mobilních zařízeních s operačním systémem Android nebo IOS (tablet, mobilní telefon).

Bakaláři - žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních, kterou stáhnete zdarma na Google Play nebo v App storu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci.

Výhody

  • pohodlné ovládání - vytvořeno přímo pro Android 4.0 (a vyšší)
  • bezplatné používání
  • režim offline umožňuje žákům stáhnout data doma a pak ve škole prohlížet např. rozvrh a suplování i bez připojení k internetu
  • uživatel může být na svém zařízení připojen bez opakovaného přihlašování
  • pro rodiče pohodlné přepínání mezi účty více dětí i na různých školách

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/  Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

 

 

Vážení rodiče, 

v tomto školním roce opět nabízíme ve spolupráci s jazykovou školou Hello kroužky anglické konverzace s rodilým mluvčím. Kroužky budou probíhat vždy 1x týdně v těchto termínech:  

PONDĚLÍ 12:15-13:00 (1.-2. třída), 13:05-14:05 (3.-5. třída) 

Pokud budete mít o kroužek zájem, rezervujte si místo co nejdříve na tomto odkazeVýuka začíná 1. října.  

11. 9. a 18. 9. se můžete přijít podívat také na ukázkovou hodinu, která proběhne od 14:30 hodin přímo v jazykové škole Hello v Ostravě (naproti OC Futurum). 

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na paní Terezu Mattivi z jazykové školy Hello (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 778 526 359) nebo na paní učitelku Guntherovou(jana.guntherova@zsazuspetrvald.cz). 

 

Záznam akademie ke stáhnutí:

https://uloz.to/!ZDRtlqRir0Pr/akademie-10-let-spolu-zs-petrvald-2018-mp4

Pokud se Vám nedaří přihlásit přes aplikaci Bakaláři ve vašem chytrém zařízení, je potřeba znovu vyhledat školu nebo změnit adresu na https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/

 

Základní škola a Základní umělecká škola
PETŘVALD Školní 246, příspěvková organizace

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. v platném znění vyhlašuji ŘEDITELSKÉ VOLNO  ve dnech 25. – 29. června 2018 z důvodu realizace -  Rekonstrukce elektroinstalace a výměny oken na ZŠ a ZUŠ Masarykova ulice Závodní 822.

                                                                                            Ing. Zdeňka Kozlovská
                                                                                               ředitelka školy

 

Vážení učitelé a knihkupci

Dne 31. 1. 2018 MŠMT oznámilo na svých webových stránkách zprávu o odnětí schvalovací doložky pro Školní atlas světa. Podkladem pro odnětí byla stížnost zastupitelských úřadu Ukrajiny a Gruzie, kteří se ohradili proti zobrazení části jejich státu jako „sporná území“.

Dle § 27, odst. 2 Školského zákona se podle tohoto atlasu mohou žáci a studenti nadále učit a také je stále dostupný ve všech knihkupectví a na našem e-shopu.

Na obnově doložky spolupracujeme s MŠMT.

Vaše Kartografie PRAHA

 

 
 

Copyright © 2018 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.