foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

TENISOVÝ KROUŽEK
09/2017 – 06/2018

 

V letošním roce bude opět probíhat tenisový kroužek pod vedením trenéra p. Kopeckého v období od 09/2017-06/2018.

V měsících září, říjen, květen, červen bude trénink probíhat ve Sportovním areálu Petřvald na antukových kurtech v út a čt od 15-18 hod. a v období listopad až duben bude probíhat v út a čt od 15-18 hod. v tenisové hale.

V případě nepříznivého počasí, bude místo antukových kurtů k dispozici tělocvična v ZŠ na ulici Školní.

Rozdělení do skupin podle věkových kategorií provede trenér na úvodních schůzkách.

Každá skupina bude mít hodinový trénink.

 

Platba za dítě v tenisovém kroužku činí 300 Kč/měs., platby se provádějí na účet trenéra kroužku: Fio Bank, a.s., Ostrava, č. ú.: 2100171842/2010

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.

Ukončení činnosti dítěte v kroužku je nutné nahlásit osobně trenérovi nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefonní kontakt na trenéra: R. Kopecký, 778 136 836

 

 

 

Ing. Petr Dvořáček

místostarosta

ODISbus před školou

Dne 24. 4. 2018 se žáci 4. a 5.ročníku zúčastnili přednášky v neobvyklém prostředí, a to v autobusu. Cílem projektu ODISbus byla propagace veřejné dopravy s důrazem na její ekologický přínos, aby žáci pochopili, že také cestování veřejnou dopravou vysokou měrou přispívá k udržení našeho životního prostředí.Seznámili se s druhy veřejné dopravy, s kartou ODIS, získali také povědomí, jak a kde vyhledat dopravní spoje na internetu. Žáci také zhlédli krátké video o výhodách hromadné dopravy. Na závěr byli všichni žáci odměněni magnetkami s různými dopravními prostředky.

Mgr. Otakar Prášek

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p.o.

Vernisáž výstavy na ZUŠ

     Dne 26. 4. 2018 proběhla v základní umělecké škole již čtvrtá vernisáž výstavy prací žáků a absolventů „Galerie na chodbě“. Zahájení výstavy uvedla vedoucí paní učitelka Šárka Podobová a o hudební vystoupení se postarali dva  žáci hrající na kytaru ze třídy pana učitele Jozefa Mešše.

     Paní učitelka Mgr. Kateřina Benešová pak seznámila návštěvníky s tématy, která žáci vytvářeli v průběhu roku, a představila absolventy.

Číst dál...

Školní akademie   „10 let spolu“  

 

   V letošním školním roce jsme oslavili 10. výročí sloučení základní školy se základní uměleckou školou do jednoho právního subjektu.  Školní akademie s názvem „10 let spolu“ proběhla v Kulturním domě Petřvald ve dnech 18.- 19. 4. 2018. Pedagogové společně s žáky  nacvičili a uspořádali vystoupení žáků pro veřejnost. Celou akci finančně podpořily nadace OKD Srdcovka a Sdružení rodičů při Základní škole, Školní 246, Petřvald, z.s.. Zástupci rodičů se také aktivně podíleli na organizaci a přípravě školní akademie.

Číst dál...

ZŠ na ul. Závodní - foto z ŠVP

Všechny fotky v plné kvalitě ke stáhnutí https://uloz.to/!wPwh1v93EkGx/2018-04-27-svp-masarycka-zip

 

Putování za orchestrem a operou

Dne 27. 3. 2018  proběhly v koncertním sále ZUŠ v Petřvaldě hned tři koncerty. Jedná se o výchovné koncerty, které ZUŠ pořádá každým rokem pro školní a předškolní děti s cílem umělecké osvěty a přiblížení činnosti ZUŠ dětem. Dopolední vystoupení je vždy určeno dětem MŠ a žákům I. stupně ZŠ a odpoledne se koncert koná pro veřejnost.

Číst dál...

Copyright © 2018 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.