Informace k lyžařskému kurzu  (dále LVK) ve šk. roce 2017/2018

Vážení rodiče!

V organizování lyžařských výcvikových kurzů má naše škola dlouholetou tradici. Cílem kurzu je naučit děti základům sjezdového lyžování. Pokročilým lyžařům a snowboardistům chceme nabídnout možnost zdokonalit lyžařské a snowboardové dovednosti v dobrém terénu. Kurz je určen pro žáky tříd 7. -  9. tříd. Přednostně budou do kurzu zařazeni žáci 7. tříd, podmínkou je odevzdání přihlášky do 6. 11. 2017.

Místo konání: Horská chata Skalka (www.chata-skalka.cz)

Mosty u Jablunkova 739 98

Termín: 12. - 16. 2. 2018 ( Pondělí - Pátek )

Odjezd: pondělí 12. 2. 2018 z parkoviště u obchodu COOP na ul. Školní sraz v 7:30 hod.
odjezd v 8:00 hod.

Příjezd: pátek 16. 2. 2018 v odpoledních hodinách (15-16 hod) k obchodu COOP na ul. Školní

Dotazy: Mgr. Roman Pluta, DiS.

Ubytování je zajištěno v horské chatě Skalka v Mostech u Jablunkova. Lyžovat budeme v nedalekém SKI areálu Severka. Sjezdové tratě jsou vhodné především pro rodiny s dětmi
a nenáročné lyžaře, ale cena permanentek a vytíženost vleků je velice příznivá. Klidné horské prostředí poskytuje ideální podmínky pro lyžařské výcvikové kurzy, terén sjezdových tratí
je vhodný pro výuku úplných začátečníků, ale i pro nácvik správné lyžařské techniky pokročilých lyžařů. Upravené sjezdovky se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. Nejdelší sjezdová trať je dlouhá 1270m.

Pozor! Cena zahrnující ubytování s plnou penzí, pitným režimem a permanentkou na vleky
je vykalkulována na 2600 Kč.
Kterou je nutno uhradit nejpozději do 11. 12. 2017 na sekretariátu školy u p. Budinové. Autobusovou dopravu hradí sdružení rodičů.

Je však potřeba počítat s případnými dalšími náklady např. na zapůjčení lyžařské výzbroje stojí 500 Kč na týden.

STORNO PODMÍNKY:

Kurz lze písemně odhlásit do 20. 11. 2017 (zaplacená částka bude vrácena). Po tomto termínu se zavazujete v případě neúčasti dodat adekvátního náhradníka nebo uhradit storno částku ve výši 1500 Kč (nevratná záloha za ubytování). A to i v případě, že nebyla platba za LVK uhrazena! Odhlásit žáka z kurzu je možné pouze písemnou formou!

V případě nedostatku sněhu bude organizován náhradní program!

O účasti žáků s výchovným opatřením (třídní nebo ředitelská důtka, zhoršená známka z chování aj.) bude rozhodovat ředitelka školy.

Copyright © 2017 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.