Kontakt ZŠ

Datová schránka: skbmjhq

Informace k lyžařskému kurzu
(dále LVK) ve šk. roce 2016/2017

Foto z LVK2017 ke stažení:

Heslo pro stažení si vyzvedněte u Mgr. Roman Pluta, DiS.

Dokumenty potřebné k odjezdu - odevzdání v den odjezdu před autobusem !

Vážení rodiče! V organizování lyžařských výcvikových kurzů má naše škola dlouholetou tradici. Cílem kurzu je naučit děti základům sjezdového lyžování. Pokročilým lyžařům chceme nabídnout možnost zdokonalit lyžařské dovednosti v dobrém terénu. Kurz je určen pro žáky tříd 7. -  9. tříd. Přednostně budou do kurzu zařazeni žáci 7. tříd.

Místo konání: Horská chata Skalka (www.chata-skalka.cz)

Mosty u Jablunkova 739 98

Termín: 6. - 10. 2. 2017 ( Pondělí - Pátek )

Odjezd: pondělí 6. 2. 2017 z parkoviště u obchodu COOP na ul. Školní sraz v 7:30 hod.
odjezd v 8:00 hod.

Příjezd: pátek 10. 2. 2017 v odpoledních hodinách (15-16 hod) k obchodu COOP na ul. Školní

Dotazy: Mgr. Roman Pluta, DiS.

Ubytování je zajištěno v horské chatě Skalka v Mostech u Jablunkova. Lyžovat budeme v nedalekém SKI areálu Severka. Sjezdové tratě jsou vhodné především pro rodiny s dětmi
a nenáročné lyžaře, ale cena permanentek a vytíženost vleků je velice příznivá. Klidné horské prostředí poskytuje ideální podmínky pro lyžařské výcvikové kurzy, terén sjezdových tratí
je vhodný pro výuku úplných začátečníků, ale i pro nácvik správné lyžařské techniky pokročilých lyžařů. Upravené sjezdovky se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. Nejdelší sjezdová trať je dlouhá 1270m.

Pozor! Cena zahrnující ubytování s plnou penzí, pitným režimem a permanentkou na vleky
je vykalkulována na 2500 Kč.
Kterou je nutno uhradit nejpozději do 11. 12. 2016 na sekretariátu školy u p. Budinové. Autobusovou dopravu hradí sdružení rodičů.

Je však potřeba počítat s případnými dalšími náklady např. na zapůjčení lyžařské výzbroje stojí 500 Kč na týden.

STORNO PODMÍNKY:

Kurz lze písemně odhlásit do 20. 11. 2016 (zaplacená částka bude vrácena). Po tomto termínu se zavazujete v případě neúčasti dodat adekvátního náhradníka nebo uhradit storno částku ve výši 1500 Kč (nevratná záloha za ubytování). A to i v případě, že nebyla platba za LVK uhrazena! Odhlásit žáka z kurzu je možné pouze písemnou formou!

V případě nedostatku sněhu bude organizován náhradní program!

O účasti žáků s výchovným opatřením (třídní nebo ředitelská důtka, zhoršená známka z chování aj.) bude rozhodovat ředitelka školy.

Seznam věcí na lyžařský kurz

• průkaz zdravotní pojišťovny.
  • sjezdové lyže, hůlky, lyžařskou HELMU (povinné), sjezdové boty (vše dobře seřízeno
    a svázáno nejlépe v servise), brýle sjezdové.
  • Dvoje lyžařské (teplé) kalhoty, bunda, 2 čepice na uši, kukla, 2 páry rukavic, šála.
  • teplé ponožky, spodky, punčocháče, trika, halenky s dlouhým rukávem, tepláky pyžamo,
    a dále dle vlastního uvážení.
  • papuče na přezutí, kapesníky, hygienické potřeby, ručník
  • náhradní pohodlnou turistickou obuv, malý batoh
  • psací potřeby, drobné hry, společenské hry, kniha atd.
  • sluneční krém na obličej, jelení lůj
  • peníze dle osobního uvážení
  • léky, které žák užívá pravidelně a zdravotní omezení je nutno oznámit zdravotníkovi!

Upozornění :

- nebrat s sebou žádné cenné předměty (notebook, x-box, cenné kovy aj.) – škola neodpovídá
za jejich ztrátu nebo poškození !!!!!!

- do autobusu vzít s sebou igelitový sáček, případně 1 h. před cestou užít lék proti nevolnosti !!!

- všechny věci musí být řádně sbaleny do batohu, lyže svázané nebo v obalu !!!

Copyright © 2017 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.