Kontakt jídelna

Odhlašování dětí
ze stravování se provádí

Po- Pá od 6.00 – 14.00 hod.
pro příští den
.

Jídelna na ul. Školní:
telefonní kontakt:

Jídelna na ul. Závodní:
telefonní kontakt:

jidelna@zsazuspetrvald.cz

Neodhlášenou stravu lze pouze
1 den odebrat do jídlonosiče
a to v době od 11.00
do 11.30 hod. Později
po dohodě s vedoucí ŠJ.

ZŠ a ZUŠ Petřvald provozuje dvě školní jídelny. Školní jídelnu na ul. Školní 246 a Školní jídelnu na ul. Závodní 822. Celkem se na obou jídelnách stravuje přes 500 strávníků. Strava se připravuje pro děti MŠ, žáky ZŠ a zaměstnance škol. Kolektiv zaměstnanců školních jídelen sleduje výživovou hodnotu stravy
a dbá na technologickou přípravu jídel. Snaží se vařit zdravě a chutně.

Všem strávníkům, za celý kolektiv, přeje „Dobrou chuť „ vedoucí školních jídelen Irena Juhaňáková .

POZOR!

Uvolnila se místa do školní jídelny. Můžete své děti přihlásit na stravování již od 18. 10. 2017.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE  !!

Změny ve školní jídelně !

• Navýšení ceny stravování
  • Změna v úhradě stravy

Od 1.1.2018 dochází , z důvodu zdražení potravin, k navýšení stravného o 2,- Kč za oběd pro každý stravovací stupeň.

Nová cena stravování.

1.-4. třída            23,- Kč                                  MŠ ul. Závodní                                  3-6 let                            34,- Kč

5.-8. třída            25,- Kč                               MŠ u. Závodní 7 let/odložená škol. docházka/  37,- Kč

9.   třída               26,- Kč

V návaznosti na zvýšení ceny stravného se navyšuje i cena nedotované stravy z 26,- Kč na 28,- Kč.

Zároveň také dochází ke změně úhrady stravného. Od 1.1.2018 se bude strava hradit pouze bezhotovostně.

Možnosti:           Inkasem ze sporožirového účtu České spořitelny

Trvalým příkazem přes účet ostatních bank

Jiný způsob platby jen ve výjimečných případech a to vždy po dohodě s vedoucí ŠJ

Pro sjednocení plateb u trvalých příkazů, zadejte tuto výši plateb

1.-4. třída            550,- Kč

5.-9.třída             600,- Kč

MŠ                         770,- Kč

U sporožira  České spořitelny  výši stravného upraví vedoucí ŠJ.

Zkontrolujte pouze výši Vašeho limitu k inkasu za stravné.

Žádáme rodiče, kteří doposud platili stravování hotově, aby se nejpozději do 10.12.2017 dohodli s vedoucí školní jídelny na novém způsobu úhrady. Zároveň si vyzvedli k tomu potřebné formuláře s čísly účtů. Stravování musí být uhrazeno a připsáno na účet školy nejpozději do 5. dne v měsíci.

Přeplatky stravného budou vráceny zpět na účty –  u sporožira ob měsíc, u trvalých příkazů pololetně.

Další  informace u vedoucí školní jídelny – I. Juhaňáková    tel. 596542938

V Petřvaldě dne 13.11.2017

UPOZORNĚNÍ  - STRAVOVÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

Odhlašování dětí ze stravování se provádí
                    Po - Pá od 6.00 – 14.00 hod. pro příští den.

Jídelna na ulici Školní:
                             telefoním čísle: +420 596 542 938 nebo na

Pouze v případě, že se nemůžete dovolat na výše uvedené číslo. Volejte: tel.: 702 119 818

Jídelna na ulici Závodní:
                             telefoním čísle: +420 596 542 948 nebo na

Pouze v případě, že se nemůžete dovolat na výše uvedené číslo. Volejte: tel.: 601 564 852

Neodhlášenou stravu lze pouze 1 den odebrat do jídlonosiče
a to v době od 11.00 do 11.30 hod. Později po dohodě s vedoucí ŠJ.

Copyright © 2017 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.