Kontakt ZUŠ

Telefonní kontakt ZUŠ:

e-mail: zuspet@seznam.cz

Koncert nejen pro maminky

Tento den byl v ZUŠ Petřvald věnován hlavně maminkám, ale samozřejmě jsme uvítali i tatínky a ostatní hosty.

Koncert zahájila úvodní básní pro maminky Nela Vaňková. Dále vystoupili žáci z hudebních oborů, hry na klavír, EKN, hry zobcových a příčných fléten, sólové kytary, sólového zpěvu a souborové hry – skupiny Džíny.

Děkujeme tímto všem učitelům i učitelkám, zvláště p. vedoucí učitelce Šárce Podobové, dále DiS. art. Jozefu Meššovi, Janě Bajgarové, Mgr. Ivě Křenkové, Mgr. Martině Monczkové, Mgr. Alici Bubancové, Blance Ryšánkové a Ivaně Matušů, která celým koncertem provázela. Chceme poděkovat také všem rodičům, kteří nás mile potěšili svou bohatou účastí, a věřím, že si do svých domovů odnesli kus dobré nálady a radost ze svých ratolestí.

Ivana Matušů

učitelka ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

Copyright © 2017 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.