foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

Soutěžilo sedm škol z Orlové a okolí. Naši školu reprezentovali:

1.ročník – Tereza Štablová, Eliáš Ševěček

2.ročník – Nikola Opálková, Michal Bogár

3.ročník – Marie Hejmalová, Ondřej Hodas

4.ročník – Elen Šochová, Dominik Kichner

5.ročník – Monika Dufková, Štěpán Böhm

V soutěži jednotlivců ve svých věkových kategoriích obsadili 1.místo Tereza Štablová, Nikola Opálková, Ondřej Hodas, 2.místo Elen Šochová a Štěpán Böhm, 3.místo Eliáš Ševěček. Tato výborná umístění rozhodla o prvním místě ZŠ a ZUŠ Petřvald v kategorii žáků prvního stupně.

Druhý stupeň reprezentovalo osm žáků. Čtyři dívky a čtyři chlapci naší školy se snažili podat co nejlepší výkon a vyšplhat na tyč hbitě a rychle jako veverky. Gabriele Matušínské z VI. A a Janu Skýbovi z VIII. B se to povedlo. Ve svých věkových kategoriích získali první místa. Celkově se druhý stupeň v konkurenci šesti škol umístil na pátém místě. Třetí místo nám pak patří po sečtení výsledků obou stupňů.

Všichni naši závodníci si zaslouží pochvalu za příkladnou reprezentaci školy.

 

                                        Mgr. Otakar Prášek a Mgr. Hynek Peter, ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

 

 

Copyright © 2019 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.