Naše základní škola poskytuje základní vzdělání, tj. naučit naše žáky dobře českému jazyku a matematice, poskytujeme jim všeobecný přehled o ostatních oborech a v souladu se současnými trendy jim dáváme dobré základy dvou cizích jazyků a seznamujeme je uživatelským způsobem s prací na počítačích.

Číst dál: O nás

Důležité dokumenty:

Aktuality:

V době od 14. 2. 2020 od 13:00 do 16. 2. 2020 bude probíhat údržba a oprava IT technologií. Může se stát, že nebude fungovat elektronická žákovská knížka, školní e-maily, telefony.

Děkujeme za pochopení.

Prázdniny 2019/2020
Podzimní prázdniny od 29.října do 30.října 2019
Vánoční prázdniny od 23.prosince 2019 do 3.ledna2020
Pololetní prázdniny od 31.ledna 2020
Jarní prázdniny od 17.února 2020 do 23.února 2020
Velikonoční  prázdniny od 9.dubna 2020
Hlavní prázdniny od 1.července 2020 do 31.srpna 2020

Elektronická žákovská knížka v mobilu

Rodiče a žáci mohou nyní nově využívat Bakaláře - žákovskou knížku na svých mobilních zařízeních s operačním systémem Android nebo IOS (tablet, mobilní telefon).

Bakaláři - žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních, kterou stáhnete zdarma na Google Play nebo v App storu. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci.

Výhody

• pohodlné ovládání - vytvořeno přímo pro Android 4.0 (a vyšší)
  • bezplatné používání
  • režim offline umožňuje žákům stáhnout data doma a pak ve škole prohlížet např. rozvrh a suplování i bez připojení k internetu
  • uživatel může být na svém zařízení připojen bez opakovaného přihlašování
  • pro rodiče pohodlné přepínání mezi účty více dětí i na různých školách

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/  Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Pokud se Vám nedaří přihlásit přes aplikaci Bakaláři ve vašem chytrém zařízení, je potřeba znovu vyhledat školu nebo změnit adresu na https://zsazuspetrvald.bakalari.cz:444/

Copyright © 2020 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.