foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

    ZŠ a ZUŠ Petřvald

    Školní 246, příspěvková organizace

Kontakt ZUŠ

ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, 
příspěvková organizace

Ulice: Závodní 822
Město: Petřvald
PSČ: 735 41

IČO: 73184985  

Telefonní kontakt ZUŠ: 
+420 596 542 941

e-mail: zuspet@seznam.cz

Koncert nejen pro maminky

 

Tento den byl v ZUŠ Petřvald věnován hlavně maminkám, ale samozřejmě jsme uvítali i tatínky a ostatní hosty.

Koncert zahájila úvodní básní pro maminky Nela Vaňková. Dále vystoupili žáci z hudebních oborů, hry na klavír, EKN, hry zobcových a příčných fléten, sólové kytary, sólového zpěvu a souborové hry – skupiny Džíny.

Děkujeme tímto všem učitelům i učitelkám, zvláště p. vedoucí učitelce Šárce Podobové, dále DiS. art. Jozefu Meššovi, Janě Bajgarové, Mgr. Ivě Křenkové, Mgr. Martině Monczkové, Mgr. Alici Bubancové, Blance Ryšánkové a Ivaně Matušů, která celým koncertem provázela. Chceme poděkovat také všem rodičům, kteří nás mile potěšili svou bohatou účastí, a věřím, že si do svých domovů odnesli kus dobré nálady a radost ze svých ratolestí.

                                                                                               Ivana Matušů

učitelka ZŠ a ZUŠ Petřvald Školní 246, p. o.

 

Copyright © 2019 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.