Kontakt ZUŠ

Telefonní kontakt ZUŠ:

e-mail: zuspet@seznam.cz

Žákovský koncert v ZUŠ

Ve čtvrtek 24. října 2019 se uskutečnil koncert žáků ZUŠ spojený se schůzkou rodičů, který svými hudebními říkadly a písničkami zahájili žáci přípravného hudebního ročníku. Toto roztomilé vystoupení dětí nastudovala paní učitelka Mgr. Alice Bubancová.

Přítomné posluchače potěšily známé melodie v podání žáků klavírního, flétnového, pěveckého

i kytarového oddělení.  V závěru koncertu vystoupili také žáci hudební skupiny Džíny pod vedením paní učitelky Ivany Matušů. Koncertní sál se rodičovskou veřejností zaplnil do posledního místečka.

Pěkné a spolehlivé výkony 35 účinkujících žáků posluchači ocenili hojným potleskem.

Děkujeme všem rodičům, kteří nám zachovávají přízeň, a pedagogům, kteří se na přípravě koncertu podíleli a se svými žáky připravili ve velmi krátkém čase hodnotný program.

Šárka Podobová

Copyright © 2019 Mgr. Roman Pluta, DiS. Rights Reserved.