Baskeťáček

14.10.2024 13:00

Zhodnocení minulé sezóny

„Družstvo basketbalu ZŠ Petřvald v kategorii U10 v sezóně 2023-2024 v oblastním přeboru Severní Moravy zářilo a svými výkony nezlomně ovládlo svoji skupinu a získalo cenou trofej. Je nutné říct , že početná skupina nadšených basketbalistů se pilně připravovala na tréninku v tělocvičně ZŠ Petřvald a i na trénincích v Ostravě. V celé sezóně družstvo prohrálo jen jediný zápas a zaslouženě zvítězilo. Poděkování za předvedené výkony zaslouží samotní hráči, ale i rodiče, kteří hráče trpělivě podporovali a tak jsme byli velice dobře schopni zvládnout celou sezónu. Bylo by fajn, kdybychom v sezóně příští mohli navázat na podobný výsledek. Tabulku  a výsledky najdete na stránkách České basketbalové federace https://smo.cbf.cz/souteze3.html .  Ještě jednou všem děkuji. TR.“

Petr Hála, trenér.

Leták ke stažení